Podjazdy i Tarasy

Nasze usługi kamieniarskie obejmują wykonywanie tarasów i podjazdów wokół domu z kamienia i kostki granitowej. Prace wykonywane są w sposób kompleksowy włącznie z odpowiednim przygotowaniem nawierzchni. Pomagamy w doborze materiałów aby efekt końcowy spełniał potrzeby i oczekiwania klienta.

Oferta naszych usług kamieniarskich obejmuje wykonanie elewacji z kamienia oraz schodów i parapetów (zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych). Realizujemy nasze prace wg ściśle według oczekiwań klienta. Schody mogą być oparte na różnej konstrukcji, klasyczne i polerowane. Parapety mogą być udekorowane ozdobnymi frezami.

Elewacje, Schody, Parapety

Posadzki

Posadzki wykonane z kamienia zapewniają niepowtarzalny wygląd i klimat w pomieszczeniu, w którym zostały wykonane. Realizujemy posadzki kamienne z wszelkiego typu kamienia oraz zajmujemy się renowacją już istniejących. Warto pamiętać że posadzka wykonana z kamienia jest dużo trwalszym rozwiązaniem aniżeli drewniana.

Wykonujemy ogrodzenia od A do Z z różnego rodzaju kamienia. Prace obejmują przygotowanie terenu i fundamentów pod ogrodzenie, jego postawienie i impregnacja. Staramy się również doradzać w kwestii wyboru odpowiednich materiałów do budowy zarówno pod kątem estetycznym jak i trwałości.

Ogrodzenia z Kamienia

W razie jakichkolwiek pytań:

lub

© Copyright 2016 - Twój Kamień | Wszystkie Prawa Zastrzeżone